Американські лікарі за тиждень прооперували у Львові понад 50 дітей з опіками.

Американські лікарі за тиждень прооперували у Львові понад 50 дітей з опіками


Американські лікарі за тиждень прооперували у Львові понад 50 дітей з опіками
Опублікував 01.10.2017
Впродовж тижня фахівці бостонської дитячої лікарні Shriners Hospitals for Children на чолі з доктором Геннадієм Фузайловим проводили в одній з клінік Львова безкоштовні пластичні операції для дітей з опіковою хворобою. 29 вересня група американських медиків розповіла про результати свого візиту, передає кореспондент Гал-інфо.EBDgabIH-7M-702x459
Як запевнили бостонські фахівці, всі оперативні втручання пройшли успішно.
«Найкращою частиною нашого візиту була зустріч із пацієнтами, яких ми оперували минулого року. Ми побачили, що їхній стан покращився. Ми були раді допомогти їм знову, хоча багатьом з них вже не потрібно стільки нашої уваги. В майбутньому вони зможуть обійтись і без оперативних втручань. Це нас дуже зворушує», – сказав один із медиків, які брали участь в операціях.
Американські фахівці також розповіли, що під час оперативних втручань не виникало жодних ускладнень, оскільки для участі у проекті вибрали лише тих дітей, яким могли гарантувати позитивний результат.
Під час підсумкового брифінгу один з керівників експедиції Геннадій Фузайлов розповів, що групі американських медиків вдалось привезти в Україну гуманітарну допомогу у вигляді 60 інфузійних насосів, які застосовують для інтенсивної терапії. Частину з них передадуть на потреби академії сухопутних військ та цивільних лікарень Львова, а також у зону проведення АТО. Медик з Бостона також сказав, що експедиція привезла в Україну й іншу гуманітарну допомогу, про яку детальніше розповісти поки що не може. Він також пообіцяв, що наступного року група медиків повернеться у ще більшому складі. До слова, цьогоріч до львівської клініки прибуло 9 американських спеціалістів, які працювали спільно з командою фахівців клініки Medicover, опікового центру 8-ї МКЛ Львова, МДКЛ Львова та ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ», а також групою волонтерів-студентів старших курсів ЛМНУ ім. Д. Галицького.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *