Відгуки

Грудень 21, 2017

Дякую, за найкращий проект “Проти Опіків”

Таких проектів просто браку в Україні. Дякую Gennadiy Fuzaylov, що заклав фундамент для такого навчального проекту. Адже правда, легше і дешевше опік попередити, аніж його лікувати.

Марта Пастернак
26.12.2017

Це диво лікарі

Це диво лікарі. Дай їм Боже здоров’я.

Галина Січак
05.11.2017

Щиро дякуємо Вам колеги, за безцінну допомогу в Проекті “Проти опіків”

Щиро дякуємо за дуже високу оцінку нашої спільної роботи!!! Усі ми – організатори та відповідальні тренери, які гордо несуть у світ важливу місію порятунку дітей, є тією невід’ємною складовою Успіху збереження здоров’я майбутнього нашої держави!!! Щиро дякуємо Вам, дорогі колеги, за безцінну допомогу та вагомий внесок у життя Проекту “Проти опіків”!!! Віримо, з Божою допомогою, ми зможемо навчити батьків та дітей, запобігти та зменшити рівень опікового травматизму в побуті!

Marjana Iskiv
14.10.2017

Лікарі об`єднаються заради порятунку дітей

Це були неймовірні дні!!! І справа навіть не у тих рекордних 54 операцій за 5 днів, що ви зробили нашим діточкам, а у тім, який вогонь віри вдалось розбурхати Вам, Gennadiy Fuzaylov із своєю чудовою командою, у серцях дітей, їх батьків, лікарів, медсестер, зрештою, і у моєму також.
ДЯКУЄМО!!!! За шалений досвід, непереоцінену допомогу, за іскру і, насамперед, за наших діток!!! Нехай Бог береже!!! Відпускаємо) щоб вже готуватися до наступної спільної роботи!!!

Ksenija Klym
25.09.2017

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВСЕ!

Людмила Іванова

Дуже – дуже Вам дякуємо за Вашу людяність, золоті руки і добре серце. ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВСЕ

Людмила Іванова
12.09.2017

Будемо вдячні кожному Вашому відгуку!

Обов’язкові поля для заповнення

Які ключові слова характеризують нас?

by #CreativeSMM

Scroll Up