Відео: Львівський прес-клуб
Такі цифри прозвучали сьогодні, 18 лютого, під час прес-конференції на тему «Зниження дитячого травматизму від опікової травми. Старт проекту у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі.
У Львівській області стартувала освітня програма, де навчатимуть батьків упекпреджувати ситуації, за яких їхня дитина може зазнати опікових травм.
За словами керівника проекту з американського боку, професора Гарвардського університету Геннадія Фузайлова, п’ять років тому він уперше приїхав оперувати маленьких діток, які потерпіли від опіків, до Львова. І впродовж цього часу пам’ятав про необхідність профілактичної протиопікової освіти для батьків.
– У нас в опіковому відділенні на одне опікове ліжко витрачають близько 10 тисяч доларів за добу. Це не враховуються консультації та операції. Якщо потрібна операція, то це ще додаткові кошти, якщо консультація – то це ще додаткові, – підсумовує американський лікар.
The main reason why a person faces this problem into their life and so for that you will have to discuss about your problem to the doctor and http://www.cbs.tc/?buy=6591 cheap viagra take proper assistance from the doctor and then look out for the following information when choosing an online Canada pharmacy for your medicine requirements, look for important details, such as physical examination, blood tests, ultrasound,.
Він згадав, що в клініці у США лікувався український хлопчик Володя Бубело.
– Він провів в інтенсивній терапії п’ять місяців. Отож рахуйте: п’ять місяців – це 150 днів, 150 днів по 10 тисяч доларів – це тільки за те, що лежав у лікарні. А ми до того ж зробили йму близько 30 операцій. Мова йде про понад два мільйони доларів на одного пацієнта, – озвучив суми Геннадій Фузайлов.
Натомість у львівських лікарнях про такі видатки на лікування можуть лише мріяти.
– У нас починається проблема вже з транспортуванням пацієнта до клініки. Опіки не стаються в центрі Львова. Вони стаються переважно в районах, в селах. І коли буваєш в США в клініці, над тобою нон-стоп літають вертольоти, які сідають на клініку. А в нас, в області, є вісім реанімобілів. І вони можуть бути задіяні на якісь надзвичайні події, а не там, де відбувся опік. Коли сталася трагедія у 2012 році з родиною Царицьких, то ми зняли чотири реанімобіля і відправили туди, – каже заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак.
За її словами, у нас на лікування пацієнта в реанімації максимально може піти до однієї тисячі гривень в день. А при перебуванні в стаціонарі на медикаменти в день йде від трьох до тридцяти гривень.
– Крім того, в лікарнях не передбачені штатні психологи. Тільки в «ОХМАТДИТі» є одна штатна одиниця. А в інших лікарнях, нібито, пацієнти не мають психологічних проблем. Соціальні працівники також не передбачені, – порівнює Ірина Микичак лікарні українські та американські.